Euro Fences

Model Vertical

Nowość w naszej ofercie. Model ten charakteryzuje się przęsłami, które posiadają profile montowane pionowo, zakończone zaokrągleniem. W odróżnieniu od oferty ogrodzeń poziomych, model VERTICAL to nietypowe rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę i doda Twojej posiadłości ekstrawagancji.

Zalety modelu Vertical

Zaokrąglone wykończenie

Góra profili w modelu Vertical zakończona jest półokrągłą nakładką. Umożliwia to nadanie całemu ogrodzeniu przyjaznego wyglądu, przypominające malownicze sztachetowe płoty.

Powtarzalny przyszłościowy wzór

wzór, który podpasuje najbardziej wymagającym. Wraz z odskocznią i alternatywą klasycznych poziomych ogrodzeń aluminiowych, przychodzi właśnie model VERTICAL. Z pewnością jest on trendem wzrastającym u naszych klientów, co nas niezmiernie cieszy. Umożliwia nam to bowiem nieustanny rozwój w projektowaniu i ulepszaniu rozwiązań konstrukcyjnych systemów ogrodzeń opartych o aluminium.

Wszechstronność i wytrzymałość

pionowa, gruba konstrukcja umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom stabilnego i wszechstronnego ogrodzenia w nietypowej odsłonie. Z pewnością jest to wybór, który przetrwa w dobrym stanie przez kilkanaście długich lat.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

Kolory RAL

możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Oferujemy również trzy różne faktury lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.

Gwarancja - trwały przez lata

wszystkie nasze projekty wykonujemy od podstaw. Umożliwia to nam stworzenie ogrodzenia, które wytrzyma w idealnym stanie przez długie lata. W trosce o profesjonalne wykonanie usługi udzielamy 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą naszych ogrodzeń.

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Numer telefonu

Informacja, wyceny:

Scroll to Top