Euro Fences

Model Fire

MODEL FIRE – nowoczesne i zarazem ponadczasowe ogrodzenie wykonane z wypalanej blachy aluminiowej. Niewątpliwą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość spersonalizowania wzoru na panelu pod indywidualne preferencje i zamówienie klienta. Wypalanie laserowo pozwala na wycięcie praktycznie każdego wzoru, logotypu firmy, nazwę marki oraz inicjałów itd

Zalety modelu FIRE

Możliwość wycinania laserowego dowolnego wzoru, logotypu lub inicjałów na panelac

to jedna z największych zalet modelu Fire, która pozwala na stworzenie ogrodzenia na zamówienie, zgodnie z własnym gustem i pomysłem. Wypalanie laserem jest jednym z najbardziej precyzyjnych sposobów obróbki blach aluminiowych i umożliwia wycinanie niewielkich detali, a także skomplikowanych elementów.

Odporność na korozję, rdzę i uszkodzenia mechaniczne

blacha aluminiowa jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Nie wymaga malowania ani impregnacji, co zapewnia długotrwały i estetyczny wygląd ogrodzenia.

Łatwość czyszczenia i wytrzymałość materiału

aluminium jest metalem lekkim, ale jednocześnie bardzo twardym i sztywnym. Dzięki temu ogrodzenie jest łatwe w transporcie i montażu, a także stabilne i bezpieczne. Ogrodzenie aluminiowe nie wymaga żadnych specjalnych środków ani zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy przemyć je wodą z mydłem lub detergentem, aby usunąć kurz i brud.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

Kolory RAL

Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Oferujemy również trzy różne faktury lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.

Gwarancja

Wszystkie nasze projekty wykonujemy od podstaw. Umożliwia to nam stworzenie ogrodzenia, które wytrzyma w idealnym stanie przez długie lata. W trosce o profesjonalne wykonanie usługi udzielamy 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą naszych ogrodzeń.

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Numer telefonu

Informacja, wyceny:

Scroll to Top