Euro Fences

Model Loft

LOFT Wzór stworzony z myślą o miłośnikach ekstrawagancji! Zbyt monotematycznie? Nic nie szkodzi! Przedstawiamy LOFT! Wertykalność przeplatana perforacją, w każdym odcieniu palety RAL… …a wszystko to wykonane specjalnie pod indywidualny wymiar

Zalety modelu Loft

Dwie opcje wzornictwa

konstrukcja modelu LOFT obejmuje indywidualnidostosowane pionowe profile, które wieńczy majestatycznie perforowana blacha. Połączenie dwóch przeciwstawnych wzorów tworzy nietypowy wygląd, który z pewnością będzie zachwycał.

Ekstrawagancki styl, tylko dla wirtuozów

styl ogrodzenia przywodzi na myśl tajemniczość, ekstrawagancję i pozytywne szaleństwo. Model Loft jest niczym kameleon, który zmieniając swoją skórę, ciągle zaskakuje.

Klasyczny retro wygląd

Wygląd modelu Loft idealnie wpisuje się w klimat spokojnej, uroczej wioski. W związku z tym idealnie nadaję się by przyozdobić malownicze krajobrazy naszych klientów.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

Paleta RAL i Termodruk

Możliwość dostosowania koloru w palecie RAL z *trzema fakturami wykończenia lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.*

Prywatność

Od teraz nic nie stanie na przeszkodzie, by cieszyć się ciszą, spokojem i prywatnością przez długi czas

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Informacja, wyceny:

Scroll to Top