Euro Fences

Ogrodzenia i bramy z aluminium

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prezentujemy nasze flagowe modele, które możemy dostosować oraz modyfikować dowolnie pod dany wymiar i projekt. Indywidualna adaptacja do każdych warunków jest tym czym kierujemy się przy realizowaniu naszych zleceń.

Comb Standard

Brama harmonijkowa

Brama dwuskrzydłowa

Brama przesuwna

Skrzynki rewizyjne

Słupki multimedialne

Wideodomofony

Model Castle

Przed Państwem nasz flagowy model – CASTLE – Klasyka w nowoczesnym wydaniu. Powstały z myślą o uniwersalnej, praktycznej stylistyce Nowoczesny, stonowany design, który jak zachód słońca – ZACHWYCA
Przejrzysty
Stabilny
Uniwersalny
Symetryczny

Opinie o EURO FENCES

Agnieszka Pawlik
Agnieszka Pawlik
2024-03-20
Mogę szczerze polecić tego producenta. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Ogrodzenie prezentuje się pięknie i zostało sprawnie zamontowane.
atlogicop
atlogicop
2024-03-17
Fachowa realizacja, świetna jakość. Polecam
Marcin Niedzielski
Marcin Niedzielski
2024-03-15
Dawno nie pracowałem z tak rzetelną firmą. Miła obsługa z doświadczeniem,wszystko na czas i jakość materiałów topowa . Pozdrawiam Ekipę Euro-Fances ! Z pewnością do Was wrócę
Mariusz Flak
Mariusz Flak
2024-02-27
EURO FENCES jest profesjonalna Firmą działającą na rynku Polski a także na rynkach Europejskich. Współpraca z ta firma to czysta przyjemność. Kontakt, terminowość i jakość to najważniejsze cechy jakie mogę wymienić. Od lat zawsze na czas i w pełnej gotowości. Firma rozwojowa, inwestuje i dywersyfikuje swój zasięg oraz przekrój produktów i usług. Firma inwestuje w maszyny numeryczne, wszystkie elementy wykonują we własnym zakresie co wpływa korzystnie na cenę końcową. Posiadam takie ogrodzenie od 10 lat i nic się z nim nie dzieje. Wygląda jakby miało rok. Polecam wszystkim !
X Nicolx
X Nicolx
2024-02-03
Bardzo dobry kontakt i super jakość! Bardzo polecam tą firmę
Piotr Gadzała
Piotr Gadzała
2024-02-03
Super jakość i perfekcyjny kontakt. Szczerze polecam
Marysia Polak - Łepkowska
Marysia Polak - Łepkowska
2024-02-01
Gorąco polecam firmę 🙂 wyśmienity kontakt na każdym etapie.Pomoc i doradztwo. Pełny profesjonalizm. My wybraliśmy ogrodzenie Oval. Brama dwuskrzydłowa uchylna do góry. Jakość produktów oraz montaż pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam :):)
Karolina Michura
Karolina Michura
2024-01-08
Bardzo polecam tą Firmę. Ogrodzenie wykonane w bardzo dobrej cenie. Indywidualne podejście do projektu.
Scroll to Top