Euro Fences

Model Oval

Model bliźniaczo nawiązujący stylem do modelu Louvre. Model Oval w porównaniu do modelu Louvre posiada zaokrąglone wykończenia swoich profili. Efekt żaluzji pozostaje ten sam , jednak nie jest on aż tak spadzisty jak w modelu Louvre.

Zalety modelu Oval

Stonowane zaokrąglenie

opływowa konstrukcja profili pozwala na uzyskanie zaokrąglonego wzoru, dzięki temu całość sprawia efekt stonowanego, eleganckiego wykończenia.

Efekt 3d

dzięki zastosowaniu zaokrąglonych, nie spadzistych profili całość ogrodzenia tworzy piękny efekt załamania. Wygląda to naprawdę spektakularnie. Efekt ten jest szczególnie wskazany przy wykończeniu i zdobieniu ogrodów.

Uroczy

uroczy efekt całości oraz zaokrąglony efekt, tworzy wzór bańki/faktury pszczelego ula, szczególnie przydatny przy ogradzaniu bajkowych krajobrazów.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

Kolory RAL

Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Oferujemy również trzy różne faktury lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.

Gwarancja - trwały przez lata

wszystkie nasze projekty wykonujemy od podstaw. Umożliwia to nam stworzenie ogrodzenia, które wytrzyma w idealnym stanie przez długie lata. W trosce o profesjonalne wykonanie usługi udzielamy 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą naszych ogrodzeń. Więcej o tym w zakładce /gwarancja

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Numer telefonu

Informacja, wyceny:

Scroll to Top