Euro Fences

Sprawdź nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych ostatnich realizacji i projektów, które na bieżąco aktualizujemy o ciągłe nowości i nowinki techniczne. Nasze ogrodzenia zawsze są skrojone na miarę niczym dobry garnitur, odzwierciedlając charakter i emocje danego domostwa.

Opinie o EURO FENCES

Agnieszka Pawlik
Agnieszka Pawlik
2024-03-20
Mogę szczerze polecić tego producenta. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Ogrodzenie prezentuje się pięknie i zostało sprawnie zamontowane.
atlogicop
atlogicop
2024-03-17
Fachowa realizacja, świetna jakość. Polecam
Marcin Niedzielski
Marcin Niedzielski
2024-03-15
Dawno nie pracowałem z tak rzetelną firmą. Miła obsługa z doświadczeniem,wszystko na czas i jakość materiałów topowa . Pozdrawiam Ekipę Euro-Fances ! Z pewnością do Was wrócę
Mariusz Flak
Mariusz Flak
2024-02-27
EURO FENCES jest profesjonalna Firmą działającą na rynku Polski a także na rynkach Europejskich. Współpraca z ta firma to czysta przyjemność. Kontakt, terminowość i jakość to najważniejsze cechy jakie mogę wymienić. Od lat zawsze na czas i w pełnej gotowości. Firma rozwojowa, inwestuje i dywersyfikuje swój zasięg oraz przekrój produktów i usług. Firma inwestuje w maszyny numeryczne, wszystkie elementy wykonują we własnym zakresie co wpływa korzystnie na cenę końcową. Posiadam takie ogrodzenie od 10 lat i nic się z nim nie dzieje. Wygląda jakby miało rok. Polecam wszystkim !
X Nicolx
X Nicolx
2024-02-03
Bardzo dobry kontakt i super jakość! Bardzo polecam tą firmę
Piotr Gadzała
Piotr Gadzała
2024-02-03
Super jakość i perfekcyjny kontakt. Szczerze polecam
Marysia Polak - Łepkowska
Marysia Polak - Łepkowska
2024-02-01
Gorąco polecam firmę 🙂 wyśmienity kontakt na każdym etapie.Pomoc i doradztwo. Pełny profesjonalizm. My wybraliśmy ogrodzenie Oval. Brama dwuskrzydłowa uchylna do góry. Jakość produktów oraz montaż pełen profesjonalizm. Jeszcze raz polecam :):)
Karolina Michura
Karolina Michura
2024-01-08
Bardzo polecam tą Firmę. Ogrodzenie wykonane w bardzo dobrej cenie. Indywidualne podejście do projektu.
Scroll to Top