O firmie

Witamy Państwa w naszej firmie EURO-FENCES.

 

Od pierwszego dnia działalności postanowiliśmy oferować najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie bram i ogrodzeń aluminiowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Na polskim rynku działamy już od 2012 roku, posiadamy partnerów handlowych w różnych państwach Europejskich m.in.: Austrii, Irlandii i Francji.

W naszej szerokiej ofercie, na chwilę obecną, znajdują się zarówno tradycyjne wzory ogrodzeń aluminiowych jak i nowoczesne ogrodzenia aluminiowe poziome, słupki multimedialne oraz pergole i carporty.

Dodatkowo, oprócz oferty sprzedażowej, oferujemy usługi montażowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy, zamontują Państwu ogrodzenie szybko, „zgodnie ze sztuką” i tak, aby Państwu dobrze służyło  i cieszyło oko przez wiele lat.

Dodatkowo dążąc do spełnienia potrzeb naszych klientów oraz bazując na naszym doświadczeniu, zaufaniu w stosunku do dostawców i pracowników zdecydowaliśmy się objąć nasze ogrodzenia i balustrady z aluminium 10-letnim okresem gwarancji na powłokę lakierniczą.

 


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami i usługami lub pojawiają się jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

Z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania i postaramy się wyjaśnić wszelkie sprawy związane z zakupem i użytkowaniem naszych ogrodzeń.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą handlową z nasza firma, prosimy o kontakt poprzez:

numer telefonu +48 692 329 434

oraz email biuro@euro-fences.pl