Euro Fences

Model V Form

Model charakteryzujący się nietypowym kształtem wypełnienia. W tym
przypadku postawiliśmy na profile ustawione w skos. Skośny kształt oraz
naprzemienny montaż przęseł tworzy jako całość ogrodzenia kształt V. Z
pewnością oryginalność tego modelu zachwyci, zapewniając piękną ozdobę
niejednej posesji.

Zalety modelu V-FORM

Oryginalny ukośny kształt.

Nowoczesny projekt modelu V Form został stworzony przez naszych specjalistów z działu projektu z zamysłem dostarczenia naszym klientom oryginalnego, ozdobnego i nietypowego wzoru.

Odporność na korozję, rdzę i uszkodzenia mechaniczne

Blacha aluminiowa jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Nie wymaga malowania ani impregnacji, co zapewnia długotrwały i estetyczny wygląd ogrodzenia.

Łatwość czyszczenia i wytrzymałość materiału

Aluminium jest metalem lekkim, ale jednocześnie bardzo twardym i sztywnym. Dzięki temu ogrodzenie jest łatwe w transporcie i montażu, a także stabilne i bezpieczne. Ogrodzenie aluminiowe nie wymaga żadnych specjalnych środków ani zabiegów pielęgnacyjnych. Wystarczy przemyć je wodą z mydłem lub detergentem, aby usunąć kurz i brud.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

W odcieniach RAL

Możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Oferujemy również trzy różne faktury lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.

Gwarancja

Wszystkie nasze projekty wykonujemy od podstaw. Umożliwia to nam stworzenie ogrodzenia, które wytrzyma w idealnym stanie przez długie lata. W trosce o profesjonalne wykonanie usługi udzielamy 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą naszych ogrodzeń.

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Numer telefonu

Informacja, wyceny:

Scroll to Top