Euro Fences

BRAMY HARMONIJKOWE

Bramy harmonijkowe – rodzaj bramy, która składa się z segmentów połączonych zawiasami, które umożliwiają jej złożenie i rozłożenie w sposób podobny do harmonijki.

Zalety

Oszczędność miejsca

bramy harmonijkowe nie wymagają dużo przestrzeni do otwarcia i zamknięcia, ponieważ składają się wzdłuż słupków lub ściany. Są idealne dla posesji z ograniczoną powierzchnią lub z trudnym dostępem.

Łatwość obsługi

bramy harmonijkowe są łatwe w obsłudze, ponieważ można je otwierać i zamykać ręcznie lub za pomocą pilota. Nie potrzebują dodatkowych elementów, takich jak szyny czy napędy, co ułatwia ich montaż i konserwację.

Odporność na korozję, rdzę i uszkodzenia mechaniczne

blacha aluminiowa jest materiałem bardzo wytrzymałym i odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Nie wymaga malowania ani impregnacji, co zapewnia długotrwały i estetyczny wygląd ogrodzenia.

Skręcany

Nasze ogrodzenia montowane są bez użycia spawu. Całość systemu jest skręcana, zapewniając pewność i wytrzymałość.

W odcieniach RAL

możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL. Oferujemy również trzy różne faktury lakieru: Połysk, Struktura i Mat. Istnieje również opcja Termodruku – lakieru o strukturze drewnopodobnej. Ponadto na wszystkie opcje udzielamy 10 lat gwarancji powłoki lakierniczej.

Trwały przez lata

wszystkie nasze projekty wykonujemy od podstaw. Umożliwia to nam stworzenie ogrodzenia, które wytrzyma w idealnym stanie przez długie lata.

Sprawdź, jak możemy
odmienić otoczenie Twojego domu!

Dane adresowe

Numer telefonu

Informacja, wyceny:

Scroll to Top