Ładowanie...
 • Jak czyścić ogrodzenie aluminiowe?

  Kilka lat po kupnie ogrodzenia na pewno zadadzą sobie Państwo to pytanie: Jak mogę wyczyścić moje ogrodzenie aluminiowe?
   
  W porównaniu do innych materiałów, aluminium jest łatwe do utrzymania czystości. Poniżej znajdą Państwo kilka wskazówek, których należy przestrzegać, aby zachować jego piękno i długowieczność.
  1. Delikatne plamy, zabrudzenia pochodzące np z ulicy, można wyczyścić ciepłą wodą z płynem do naczyń lub mydłem (z pH od 5 do 8 ). Po usunięciu zanieczyszczeń spłucz ogrodzenie wężem ogrodowym. WAŻNE! Nie należy używać myjki elektrycznej, ponieważ może ona uszkodzić aluminiowe ogrodzenie.
  2. Mocniejsze zabrudzenia (tłuste plamy, sadza itp.) mogą zostać usunięte za pomocą np alkoholu etylowego, przy czym czas jego oddziaływania na ogrodzenie powinien być możliwie krótki, ponieważ intensywne jego wcieranie może powodować zmatowienie powłoki.
  3. Temperatura ogrodzenia aluminiowego podczas czyszczenia nie powinna przekraczać 25 stopni. NIE MOŻNA czyścić ogrodzenia podczas dużego nasłonecznienia.
  Mamy nadzieję, że te informacje są dla Państwa przydatne, w razie pytań i niejasności służymy pomocą

  Potrzebujesz ponadczasowego ogrodzenia? Skontaktuj się z Nami ☺️
  📞 + 48 692 329 434
  📞 + 48 692 303 625
  📧 biuro@euro-fences.pl
  📧 anna@euro-fences.pl