O firmie

Witamy Państwa w naszej firmie EURO-FENCES POLSKA.

Firma EURO-FENCES POLSKA powstała z myślą o zaspokojeniu nawet najbardziej wymagających klientów. Od pierwszego dnia działalności postanowiliśmy oferować najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie bram, ogrodzeń i wyposażenia domów jak i instytucji. Na chwilę obecną w naszej ofercie znajduję się zarówno tradycyjne ogrodzenia i balustrady z drewna, stali kutej, stali nierdzewnej jak i nowoczesne ogrodzenia aluminiowe. Dodatkowo dążąc do spełnienia potrzeb naszych klientów oraz bazując na naszym doświadczeniu, zaufaniu w stosunku do naszych dostawców, pracowników zdecydowaliśmy się objąć nasze ogrodzenia i balustrady z aluminium oraz ze stali nierdzewnej nielimitowaną czasowo gwarancją (lifetime warranty). Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami i usługami lub mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wasze pytania i postaramy się wyjaśnić wszelkie sprawy związane z zakupem i użytkowaniem naszych ogrodzeń. Nasi konsultanci są do dyspozycji w systemie 24/7/365.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nasza firma prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Dyr. Handlowym pod numerem telefonu komórkowego 692 329 434, (0-13)491 2446 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej szymek@euro-fences.pl lub slawek@euro-fences.pl.

Ostatnie realizacje

Przedstawiamy Państwu nasze ostatnie realizacje

Od pierwszego dnia działalności postanowiliśmy oferować najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie bram, ogrodzeń i wyposażenia domów jak i instytucji.

Zadzwoń teraz 692 329 434

© 2013 Projekt oraz wdrożenie: Grupa Kreatywna D’Arte